Beğeni hilesi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sosyal medya uygulamaları günümüzde insanların aktif olarak kullandıkları uygulamalardır. Neredeyse sosyal medya hesabı olmayan kişi yok denilecek kadar azdır diyebiliriz. Pek çok kişi akıllı telefonlarında etkisi ile beraber birden fazla sosyal medya hesabını aktif olarak kullanmaktadır. Her an yanımızda olan akıllı telefonlara yüklü olan sosyal medya uygulamalarına kişiler her fırsatta bu telefonlar arıcılığı ile sosyal medya hesaplarına girerek ya paylaşım yapmaktadırlar ya da takip ettikleri kişilerin paylaşımlarını yakından takip etmektedirler. Beğeni hilesi Aslında ilk uygulamalar çıkmaya başladığında hem ulaşım sıkıntısı hem de internet ağının günümüzde ki kadar gelişmiş olamamasından dolayı sosyal medya bu kadar aktif kullanılmamaktaydı. Teknolojik ilerlemeler ile birlikte akıllı telefon, akıllı cihaz kavramlarının ve internet erişiminin ilerlemesi ile birlikte sanal mecra olarak adlandırılan sosyal medya uygulamaları bizzat kişilerin hayatlarından kesitler sunan birer reel mecraya dönüşmüştür.

Sosyal medya uygulamalarında aktif olarak hesapları olan kişiler yaptıkları paylaşımların beğeni almasını ve takipçi sayılarının fazla olmasını istemektedirler. Sosyal medya fenomeni kavramının da hayatımıza girmesi ile birlikte takipçi ve beğeni sayısının fazla olmasını isteme yönündeki taleplerde de artış olmuştur. Sosyal medya uygulamalarında hem takipçi sayısını hem de beğeni sayısını artırmak için pek çok pek çok farklı yöntem geliştirilmiştir. Bu yöntemlerden en çok kullanılanı ise bazı programlar sayesinde hile yapmaktadır. Kişiler beğeni hilesi yaparak paylaştıkları gönderilerin beğeni sayısını artırmaktadırlar.

Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Beğeni hilesi yapmak için bu yönde hizmet veren güvenilir siteler ile irtibata geçerek bu sitelerden destek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet üzerinde kullanılan pek çok program kişilerin beğeni hilesi yapmasına olanak sağlamaktadır. Beğeni hilesi yapıldıktan sonra kişilerin paylaşmış oldukları resimlerin beğeni sayıları artmaktadır. Bu izlenim reel kullanıcıları da etkileyeceğinden bir süre sonra kişinin hesabı reel kişilerin takip ettiği ve paylaşımlarını beğendikleri bir hesaba dönüşecektir. Burada kişinin beğeni hilesini yapması, düzenli paylaşımlarda bulunması ve gerçek kişilerin profiline yönlenmesi için sabırla beklemesi gerekmektedir. Sosyal medya da binlerce kişi tarafından takip edilen hesaplara bakıldığında hepsinin uzun soluklu hesaplar olduğunu unutmamak gerekmektedir.

Bir cevap yazın