instagram 10k Takipçi Hilesi

[Toplam:12    Ortalama:3.4/5]

instagram kişilerin fotoğraflarını paylaşabilecekleri bir platform olup kişiler bu uygulama ile dünya çapında pek çok insanın fotoğraflarını görebilir, arkadaş edinebilirler. İnstagram günümüzde çok fazla kişinin kullanmayı tercih ettiği bir platform olup kişiler bu platform üzerinden daha çok takipçi elde etmek için takipçi arttırma hileleri kullanmaktadırlar. Bu hileler ile pek çok kişi instagramın keşfet bölümünde yer alabilmektedir. instagram 10k takipçi hilesi ile kolaylıkla takipçi elde edebilirsiniz ve daha popüler bir profile sahip olabilirsiniz.

instagram Takipçi Hilesi Siteleri

instagramın popüler olması ile birlikte pek çok kişi instagram takipçi hilesi veren sitelere yönelmişlerdir. Kişiler takipçi sayılarını binlere on binlere çıkarabilmek için takipçi hilesi veren siteleri tercih etmektedirler. Bu siteler ücretli ve ücretsiz olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Ücretli takipçi siteleri sizlere istediğiniz sayı kadar takipçiyi belli bir ücret karşılığında vermektedir. Ücretsiz takipçi siteleri ise sizlerin hesaplarını aktif hale getirerek daha çok fark edilmenizi sağlayıp takipçi kazanmanızı sağlamaktadır. Ücretli takipçi, siteleri ile istediğiniz kişi sayısını bir günde elde edebilirken ücretsiz olanlar için biraz daha beklemeniz gerekmektedir. instagram 10k takipçi hilesi veren siteler ile kısa sürede sizlere 10k takipçi vermektedir.

Takipçi Hilesi Veren Siteler Güvenilir Mi?

İnstagram takipçi hilesi veren sitelerin bazıları insanları dolandırmak amacı ile kurulmuştur ve özellikle ücretli olanları kişilerden ücret alıp takipçi vermeden mağdur etmektedir. Bu yüzden kişiler takipçi kasma sitelerine giriş yapmadan ve ücret ödemende önce güvenilir olup olmadıklarına dikkat etmelilerdir. Bu sitelere giriş yapmadan önce siteleri deneyebilirsiniz. Bunun için ilk başta düşük takipçi sayısı satın alarak düşük ücretler ödeyebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olan sitelerde giriş yaparken başka bir hesap ile giriş yaparak siteyi kontrol edebilirsiniz. Güvenilir siteler için genellikle herkesin tercih ettiği bilindik siteleri tercih edebilirsiniz. Ya da instagram ile bağıntılı olan takipçi kasma sitelerini de seçebilirsiniz. Ayrıca takipçi alırken sitelerin sizlere sahte kullanıcı verip vermediğine de dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde instagram sizin hesabınızı takip etmeye başlayacaktır ve hesabınız sahte sanılıp kapatılacaktır. instagram 10k takipçi hilesi sitelerini seçerken mutlaka bunlara dikkat etmelisiniz.

Bir cevap yazın