instagram Beğeni 2018

[Toplam:3    Ortalama:3.3/5]

Türkiye’de instagram kullanan milyonlarca insan tarafından her gün binlerce fotoğraf paylaşılıyor. Bu paylaşımların amacı diğer kullanıcılar tarafından instagram beğeni 2018 alması. instagramda çok beğeni almak ve daha çok kullanıcı tarafından takip edilmek isteyen kişilerin yaptıkları paylaşımlarda çok seçici olması gerekiyor. Şifresiz beğeni hilesi kullanarak beğeni sayısını arttırmak mümkün olduğu gibi instagram takipçi satın al uygulaması kullanarak takipçi sayısını arttırmak da mümkün. Fakat takipçilerin kalıcılığını sağlamak kaliteli paylaşımlar yapmakla mümkün oluyor.

Kişilerin instagram üzerinden paylaştıkları fotoğraflar genellikle belli kategoriler üzerinde yoğunlaşıyor. En çok aile fotoğraflarının paylaşıldığı görülüyor. Kullanıcılar aileleri ile yaşadıkları güzel anları fotoğraflayıp diğer insanlarla paylaşmaktan büyük keyif alıyor. Fakat aile fotoğraflarının yeterli instagram beğeni 2018 almadığı da gözüküyor. İnstagramda aile fotoğraflarını paylaşmak konusunda ısrarlı olanlar beğeni hilesi ve instagram takipçi 2017 ile hem beğeni hem de takipçi sayısını arttırma yoluna gidiyor. Bu platformda aile fotoğraflarından sonra en çok doğa fotoğrafları paylaşılıyor. Birçok doğa tutkununun bu fotoğrafları beğenmesi ve takip etmeye başlaması söz konusu olabiliyor. Paylaşımlar kaliteli çekilmiş doğa fotoğrafları ise kullanıcıların instabayim hilesi kullanmalarına gerek kalmayabiliyor. Fakat instagram takipçi programı ile paylaşımları çok daha geniş kitlelere ulaştırmak mümkün oluyor. Bu nedenle hesap sahipleri instabayim takipçi hilesi kullanmaktan vaz geçmiyor. Doğa fotoğraflarında insan faktörü de kullanılmışsa daha çok ilgi görüyor ve daha fazla beğeni alıyor. Bu platformda yemek fotoğraflarının da çok fazla paylaşıldığı görülüyor. Yemek videolarının ise çok ilgi gördüğü bir gerçek.

instagram kullanıcılarının en çok içinde bir hikaye geçen paylaşımlara ilgi duyduğu görülüyor. Hikayesi olan objeler, hikayesi olan gezi fotoğrafları ve benzeri paylaşımlar en çok instagram beğeni 2018 alan paylaşımlar oluyor. Evcil hayvan fotoğrafları içinde en çok ilgiyi kediler görüyor. Ülkemizde bölgeler arasında yapılan paylaşımların farklılıklar gösterdiği dikkat çekiyor. Platformda en çok aile fotoğrafları paylaşılıyor en az ise hayvan fotoğrafları. En çok beğeniyi ise kitap, şiir paylaşımları ve bunlardan yapılan alıntılar alıyor. Marmara ve Akdeniz bölgeleri gezi ve doğa fotoğraflarına ağırlık verirken diğer bölgeler aile fotoğrafı paylaşıyor.

Bir cevap yazın