instagram Beğeni Hilesi 2017

[Toplam:4    Ortalama:1.8/5]

Türkiye’de televizyon yayın hayatına başladıktan sonra insan algısında büyük değişimler yaşanmaya başlamıştır. Televizyon yayınlarından önce iyi insan olmak anlam taşırken televizyon yayınlarından sonra güzel insan olmak önemli hale gelmiştir. Televizyon programlarında, dizilerde yer alan güzel insanlar kişileri estetik kaygısına sürüklemeye başlamıştır. Özellikle son yıllarda bu kaygının ciddi oranda artmaya başladığı görülmektedir. Sosyal paylaşım platformlarının da yaygın kullanılmaya başlaması, özellikle instagramın yeni bir paylaşım platformu olarak ortaya çıkması estetik kaygılarının iyice artmasına neden olmuştur. instagram bir görsel paylaşım sitesi olduğu için görsellik son derece önem kazanmış ve kullanıcıların diğer insanlar tarafından beğenilme arzularını tatmin etmek için instagram beğeni hilesi 2017 uygulamasından medet umması kaçınılmaz olmuştur.

instagram cep telefonları ile çekilen fotoğrafların paylaşıldığı bir uygulamadır. Sürekli selfie çeken insanlar görülmesinin nedeni bu paylaşım platformudur. Özellikle güzelliklerinin başka insanlar tarafından tescillenmesine gereksinim duyanlar bu platform üzerinden sürekli fotoğraflarını paylaşmakta ve instagram beğeni hilesi 2017 ile kendilerini beğenen insan sayısını arttırma yoluna gitmektedir. instabayim hilesi, şifresiz beğeni hilesi, instagram takipçi satın al, instagram 5000 takipçi bedava gibi uygulamalar onaylanma arzusu içindeki insanların bu beklentilerini karşılamak için vardır. Diğer insanlar tarafından kabul görmek o kadar önemli bir hale gelmiştir ki insanların dünyası bu sosyal paylaşım siteleri olmuştur. Bu durum sadece ülkemiz için geçerli değildir tüm dünyada yüz milyonlarca insan bu platformu kullanmakta ve kendilerini paylaşmaktadır. Dünya kullanıcılarının da instagram takipçi nasıl yapılır ve takipçi nasıl arttırılır önemli bir sorunu olmuştur.

İnsanların bu platformda kendi özellerini paylaşması ve beğeni sayısını arttırmak için instagram beğeni hilesi 2017 kullanılması bazı uzmanlar tarafından psikolojik bir sorun olarak kabul edilmektedir. İnsanların hepsinde beğenilme ve takdir edilme arzusu vardır. Bu paylaşım platformunda da beğenilmek ve diğer insanlar tarafından takip edilmek için instagram 500 takipçi bedava veya instagram 10k takipçi hilesi gibi uygulamalardan yardım almakta makul karşılanmalıdır. Fakat kullanıcıların dünyalarını bu platform üzerine kurmaları ve yeterince beğeni almadıklarında kendilerini değersiz hissetmeleri oldukça sakıncalıdır.

Bir cevap yazın