instagram beğeni kazanma yolları

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

instagram öncelikli olarak fotoğraf paylaşım alanıdır. Bunu bir tür ilan sayfalarına çevirenler olsa da sen amacını unutma. Ve bu doğrultuda kullanmaya özen göster. instagramda birçok arkadaşın var hepsinin tonlarca takipçisi var beğenileri hep binler civarında sen paylaşıyorsun 14 beğeni 50 beğeni ve o civarlar. Üstelik takipçilerinde oldukça az. instagram beğeni kazanma yolları mı arıyorsun? Yazımızın devamında konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

instagram beğeni kazanma yolları biri ve en önemlisi paylaşımının herkese açık olduğundan emin ol. İyi bir takipçi kitlen yoksa paylaşımlarında sadece takipçilerine özel ise ve öyle kalmasını istiyorsan. Bu yazıyı neden okuduğunu sormak isterim. Evet, paylaşımlarını herkese açtın çok güzel açı ile çekilmiş bir fotoğraf var elinde ve paylaşacaksın, dur lütfen açıklama yapılmadan paylaşılmaz. Bunu aklından bile geçirmemelisin. Öncelikle fotoğraf ya da video ne paylaşacaksanız hakkında bir şeyler yazman gerekiyor, gerçek olan bir şeyler. O anki hissettiğin duygularını anlatabilirsin, olmasını istediklerini anlatabilirsin. İlgi uyandıracak bir şeyler yazabilirsin. Ardından paylaşımın ile alakalı olacak bir kaç hashtag’e ihtiyacın olacak ama dikkat et paylaşımın ile alakalı olmalı, alakasız bir şey yazarsan o paylaşımın ile ilgili beğeni alabilirsin ama bir sonraki paylaşım için alamayabilirsin.

instagram çok rövanşta olan çok hareketli bir sosyal paylaşım sayfası olduğundan bir anda hızla takipçilerin arta bilir bir anda da azabilir. instagram beğeni kazanma yolları; bu sebeple paylaşım yapacağın saatlerde önemli oluyor tabi. İnsanlarda algı çabuk oluşur hepimizde bu böyledir. Misal saat 13:00 de bir paylaşımda bulundun açıklama ekledin hashtag ekledin, unutma bir kaç tane sadece. Ardından bunu düzenli hale getirdin. Her gün aynı saatte çok güzel kaliteli fotoğraflar atıyorsun. İnsanlar da bu algıyı oluşturdun, bu basit yöntemle beğenilerinde takipçilerinde hızla yükselecektir. Ya da para ile satın alabilirsin tabi bunun satışı ile ilgili de birçok sayfa, program bulunmakta beğeni satışı yapan. Buralardan da faydalana bilirsin. Şimdi doğru fotoğrafı bulup adımları tamamla hatta bir takvim bile oluşturabilirsin. Kendi instagram paylaşım takvimi, bakalım neler yapabiliyorsun.

Bir cevap yazın