instagram butik nasıl kurulur

[Toplam:3    Ortalama:3.7/5]

Sosyal medya sitelerine olan merakınız varsa ve bu merakınıza eşlik eden bolca bir zamanınız varsa yapmanız gereken ilk işlem instagram butik nasıl kurulur adlı konumuzu detaylı bir şekilde incelemek olmalıdır. Freelancer olarak başlayacağınız bu işlerde gerçek mağazanızın olmasının an meselesi olduğunu da söylemeden edemeyiz. Son zamanların en çok popüler kazanç sistemi olarak bildiğimiz instagram özellikle butik satışlarının yaygın olmasıyla birlikte yazılım üzerinde gerçekleştirdiği bir takım güncellemeler ile üyelerine butik satışlarında yardımcı olmaktadır. Diğer Sosyal Medya siteleri arasında neden butik satışları konusunda instagram önde gidiyor diye soracak olan kişilere ise cevabımız şu olacaktır. instagram sadece fotoğraf görsellerine büyük önem vermektedir. Kısacası fotoğraf paylaşımları ile ilgili olarak paylaşımın kaliteli bir şekilde yapılması sadece instagram üzerinden olmaktadır. Bu süreçte video paylaşımlarına da el atan instagram gelecek günlerde bizlere neler kazandıracak hep birlikte göreceğiz diyebiliriz.

Böyle bir işe kalkıştığınız zaman dediğimiz gibi zamanınızın bol olması gerekmektedir. Bu şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız, bu iş tam benlik diyorsanız eğer; instagram butik nasıl kurulur isimli konumuzu inceliyor olmanız gerekmektedir. Şuanda düşüncemiz o şekilde oldu diyebiliriz.

Bu işte profesyonel bir şekilde adım atmak istiyor ve başarıyı yakalayacağınıza emin adımlarla ilerleyecekseniz instagram butik nasıl kurulur diye merak ederek başlamanız gerekmektedir. İlk olarak instagram üzerinden açacağınız butik hesabınızın ismi ileride marka olabilecek bir isim olmalıdır. Yerli ya da yabancı isimler fark etmez. İnstagram kullanıcılarından bir tanıdığınız örneğin; instagram’dan sipariş verdim ürünümüm bugün elime geçti değil de, ‘’ şuradan sipariş verdim ‘’ şeklinde yorum yapmalıdır. Burada instagram ön planda olmayacak sizin sayfanız yani markanız ön planda olacaktır. Sayfanız markanız niteliğinde oluştu ise sıradaki işlem ne satacağınıza karar vermek olacaktır. Butik çok kapsamlı ürünleri içerisinde barındırdığı için ürünlerinizin kalitesi ve markası da çok önemlidir. Bunu da bir şekilde aştıysanız yapacağınız işlemler arasında takipçi sayınızı arttırmak olacaktır. Arttırılan takipçi sayısı ile butik eşyalarınızı satmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın