instagram çoklu beğeni özelliği

[Toplam:1    Ortalama:3/5]

instagram, sosyal paylaşımın en yoğun olduğu, en çok sevilen, neredeyse her dakika içerisin de yer aldığımız uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Bu kadar çok insanın kullandığı platform da neredeyse her gün üstüne gelen yeni detayların olduğu ve artık reklam bile yapmadan güncellendiğini görmekteyiz. Şimdiler de en çok kullandığımız özelliğinin canlı yayın olduğunu söyleyebilmemiz de bir sakınca yoktur diye düşünüyoruz. En son eklenen özelliklerine baktığımızda bir kaç fotoğrafın aynı satır da paylaşıldığını da belirtmekte fayda var. Bir fotoğraf paylaşıyorsunuz aynı kareye benzer hareket eder gibi çoklu çekim şeklinde atabiliyorsunuz. Ve bunlardan birinin beğenilmesi ile paylaşılan her fotoğrafın beğenildiğini görebilirsiniz. instagram çoklu beğeni özelliği ile işler daha da kolaylaşıyor.

Baktığımız da her gün güncellenen özellikleriyle hep daha da kolaylaştığını, sanki bir sonraki hamlede ne istediğimizi bilircesine hizmetimize sunduğunu söylemek mümkün. instagram çoklu beğeni özelliği de bunlardan biri olmaktadır. Çoklu beğeni deyince aklınız da bu kalmasın tabi bu kadar çok kullanılan platform da birçok hilenin geliştiğini görmek mümkün. Güzel kaliteli çekilmiş bir fotoğrafı ya da videoyu elinize alıyorsunuz. Altına yazacağınız özgün yazınız da hazır. Ardından bir kaç hashtag, tabi doğru kullanılmış olmasına özen göstererek alakasız yazılar yahut alakasız hashtaglar olmadığına emin olarak paylaşıyorsunuz. Şimdi gelsin yeni beğeniler belki bir kaçta da takipe alacak olan kişiler.

Bekliyorsunuz fakat gelen beğeni sayısı az geliyor. İnternetten tabi doğru olduğunuza emin olarak yani kısacası iyice araştırarak ücretli beğeni satın alabiliyorsunuz. Sayfaların doğru olduğuna emin olun bazı sayfalar hesabınızı almak için şifre isteyebiliyor. Bu tarz sayfalara itibar etmeyiniz. Bir bakmışsınız hiç tanımadığınız insanların fotoğraflarına yorum atarken bulursunuz, ya da beğenirken kim bilir belki de takip etmeye başlayabilirsiniz. instagram çoklu beğeni özelliği için hata yapmaktan uzaklaşmak için en sağlıklısı hiç şüphesiz ki doğru hashtagleri kullanmaktır. Zamanla keşifete düşebilir ve oralardan da takip ve beğenilere kavuşabilirsiniz. Zahmetsiz kazanılan hiç bir şey kusursuz değildir. Bu sebeple biraz çaba göstermeniz de fayda var.

Bir cevap yazın