instagram düşmeyen takipçi

[Toplam:9    Ortalama:2.4/5]

Bugün sizlere takipçisi az olan ve satın aldığında düşmesinden korkan kişiler için yazacağız, İşte detaylar… İnstagram da bir hesap oluşturdunuz ve hesabınıza girdiniz. Özene bösene çekindiğiniz resimlerinizi atmaya başladınız çokta şık çıkmışsınız ama hiç takipçiniz yok. Olanlar da eş dost arkadaş mı? O zaman instagram düşmeyen takipçi sistemiyle siz takip edilmeyi beklemeyin takipçiler sizin için sıraya girsin…

Peki, bu sistem nasıl işliyor?

Sistemimiz üzerinden takipçi başvurusunda bulunduğunuz an itibariyle sistem tarafından takipçiler yönlendiriliyor ve instagram düşmeyen takipçi sayınız belirtilen doğrultuda artıyor. Bu durumda takipçilerinizin azalma ihtimalide yine sistemimiz tarafından engelleniyor. Yani takipçileriniz iste de düşemiyor. Zaten sizin resimlerinizi görüp de beğenmeyen olamaz ki değil mi?

Bu sistemi kullanmaktan çekinmeyin, takipçileriniz tamamen gerçek profillerden oluşuyor bu şekilde hem insanlar sistemi kullandığınızı anlamıyor bu şekilde çok fiyakalı takipçileriniz oluyor. Ayrıca takipçileriniz sizin resimlerinizi incelediğinden yeni insanlarla tanışma fırsatı da bulmuş oluyorsunuz.

Resimlerinizin önemi artıyor! Resimlerinize her kalp geldiğinde eminim sizin de yüzünüzde bir tebessüm olacak…

Önemsenmek gerçekten güzel; Gerçek yorumlarla karşılaşın, resminizi değerlendiren takipçileriniz yorumlarını da esirgememeye önem veriyor.

Her instagram düşmeyen takipçi sizin isteğinize göre şekillendiriliyor yani gerçek takipçiler ya da otomatik bot yönlendirmesi ile gerçekleşen takipçiler mevcut.

Sistemden yönlendirilen yabancı takipçilerde resimlerinizi inceliyor uluslararası takipçilerde gelebildiğinden yabancılarla da resimlerinizi görebiliyor.

İnstagram da neden takipçilerim fazla olmalı? Önemi nedir?

İnstagram birçok insanın ziyaret ettiği insanların daha çok resmini görerek onlar hakkında ki düşüncelerini şekillendirdiği ve bazen aşka bile adım adım ilerlemenin en güzel yollarından. Sosyal medyada tanışarak arkadaş edinmek şuan ki dönemde çok fazla takipçinizin olması sizlerin tanınmasını daha çok kolaylaştırır.

Gerçekte tanıdığınız arkadaşlarınızın sizi daha çok görmesi ve özlem duymasını da kolaylaştırdığını söylemeden edemeyeceğim. Başarıya giden her adım önce tanınmaktan geçer. Eğer siz tanınan olursanız popüler de olursunuz bir insanın sizin hakkınızda bahsetmesi bence eşsiz bir şey. Eşsizliğe sahip olmak sizlerin elinizde sizde hemen seçimde bulunun popülerliğe, arkadaşlığa hatta aşka bile adım adım yaklaşın mutlu olun…

Bir cevap yazın