instagram fenomenleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

En çok tercih edilen ve milyonlarca kişinin profilinin yer aldığı instagram, giderek bu popülerliğini artırmaya devam etmektedir. Sosyal medyanın gücü son yıllarda gözle görülür derecede artmıştır. İnternetin aktif olarak kullanılması, internet ulaşımının yaygınlaşması ve akıllı telefonların icadı ile beraber sosyal medya uygulamalarına talep artmıştır. Bu sayede kişiler arkadaşları, tanıdıkları ve diğer sosyal medya kullanıcıları ile kolaylıkla iletişim ve etkileşim haline girmektedirler. Her sosyal medyada paylaşımları oldukça beğenilen ve binlerce hatta milyonlarca kişi tarafından takip edilen kişiler bulunmaktadır. Sosyal medya fenomenleri olarak adlandırılan bu kişiler ünlülerden oluştuğu kadar sosyal medyada paylaşımları ile dikkat çeken, popüler olan hatta ün kazanan insanlardan oluşmaktadırlar. instagram fenomenleri, paylaşımları ile binlerce kişiye hitap etmektedirler.

Ülkemizde en çok takip edilen instagram fenomenleri arasında çok sevilen oyuncu ve sanatçıların yanı sıra paylaşımları ile dikkat çeken insanlardan da oluşmaktadır. Milyonlarca kişinin takip ettiği en popüler hesaplardan birisi ülkemizde ünlü sanatçı Demet Akalın’a aittir. Sevilen sanatçısı en çok takipçisi olan Türk sanatçıdır. Demet Akalın’ı yine kendisi gibi bir pop sanatçısı olan Murat Boz takip etmektedir. Yakışıklı şarkıcının profilini pek çok hayranı yakından takip etmektedir. Ünlü kategorisinde fenomen olarak bahsedeceğimiz diğer isimler ise İlker Sezgin, Gülben Ergen, ünlü manken ve sunucu Burcu Esmersoy, güzel oyuncu Sinem Kobal. Moda paylaşımları ile dikkat çeken Buse Terim, başarılı oyuncu Meryem Uzerli, izdivaç programlarının fenomeni Esra Erol, moda ikonu İvana Sert. Duru güzelliği ve oyunculuğu ile dikkat çeken Fahriye Evcen, ünlü şarkıcı Hadise ünlü fenomenler arasında yer almaktadır.

Ünlülerin popüler hesaplarının yanı sıra paylaşımları ile sempati toplayan pek çok kişi de instagram fenomenleri kategorisinde yer almaktadır. İnstagram da yaptıkları paylaşımlar ile hayranlık ve beğeni kazanan isimler arasında Kerimcan Durmaz, Orhan Uzdu, moda youtuber’ı Duygu Özaslan, Aslı Önder, çocuk gelişimi üzerine paylaşımlarda bulunan melinasmom, ollaluna hesapları instagram da popüler olan hesaplar arasında yer almaktadır. Binlerce kişiye ilgi alanları doğrultusunda paylaşımda bulunan hesaplar takipçilerini ise artırmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın