instagram izlenme sayısı arttırma

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

instagram her ne kadar ilk başta fotoğraf paylaşım sitesi olarak dikkat çekse de son zamanlarda video paylaşım konusunda da oldukça popüler hale geldi. instagram’da videolarınız ne kadar çok izlenirse hesabınız o kadar hareketlenir ve takipçi sayınız da aynı oranda artar. Eğer satış yapıyorsanız bu satışlarınıza da katkı sağlar. instagram izlenme sayısı arttırma bu nedenle önemlidir. Peki takipçi sayınızı nasıl arttırabilirsiniz. Bunun birçok yöntemi var. Hesap ekleyerek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Ama bu yöntem çoğu zaman işe yaramaz, çünkü her eklediğiniz kişinin de videolarınızı izleyebilmesi için sizi takip etmesi gerekmektedir. Eğer hesabınız herkese açık ise de videolarınıza hashtag ekleyerek izlenme sayısını arttırabilirsiniz. Videoların izlenme sayısını arttırmak için bunlardan önce yüklediğiniz videonun ilgi çekici olmasına özen göstermelisiniz.

instagram izlenme sayısı arttırma yöntemlerini denemeden önce, videolarınızın kalitesini yükseltmelisiniz. Bunun için kullandığınız telefonun kamerası yetersiz geliyorsa daha üst model bir telefona ihtiyacınız olacak.  Şu anda instagram 1 dakikalık bir video yükleme avantajı sağlıyor ama bu ilerleyen zamanlarda daha yukarıya çıkarılabilecek.  İzlenmenin artması için videonun daha uzun süre olması da önemli ancak 1 dakikada birçok paylaşım için yeterli bir süre. Videonun görüntü kalitesi izlenme sayısı açısından önemli demiştik, takipçi sayısını arttırmak, hashtag eklemek de diğer yöntemler.

Tüm bunları denemenize rağmen hala instagram izlenme sayısı arttırma yönünde istediğiniz sayıya ulaşamadıysanız,  bir diğer seçenek de video görüntülemesi satın almak. Bu şekilde videonuz izlenme rekorları kıracak derecede izlenme sayısına sahip olabilir. Ancak izlenme satın alırken de makul seviyelerde sayı belirlemeniz gerekir. Örneğin, takipçi sayınız bin civarında ise videonuzun 10 bin izlenme oranına sahip olması hem inandırıcı olmaz hem de sizi komik duruma düşürür. Öte yandan fotoğraflarınızı günlük ortalama 5 kişi izliyorsa videonuzun günlük izlenme oranı 5 bin olmamalıdır. Sayılar makul olmalıdır. Kullanıcılar, video ve fotoğraflarda izlenme ve görülme oranlarına bakarak ilgi göstermektedirler.  İzlenme satın almak için internet üzerinden size uygun satış yapan firmalarla irtibat kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın