instagram takibi bırakanları görme

[Toplam:1    Ortalama:2/5]

İnstagram oldukça yaygın kullanılan bir platform olup, kullanıcılar takipçilere oldukça önem vermektedir. Bunun sebebi ise instagram da takipçinin fazla olması seni fenomen yapabilirken aynı zaman da para kazanmanızı da sağlayabilir. Arkadaşlarınızın bulunduğu platform üzerinde sizleri takip edenleri görebilirken aynı zaman da instagram takibi bırakanları görme şansınız da artık mümkündür. Takipçilerinizin çok olması nedeni ile takibi kimin bıraktığını özellikle o kişiyi aratmadan bulmanız oldukça zordu. Fakat şimdi kimin sizi takipten çıkardığını kolaylıkla görebilirsiniz. Nasıl diye soracak olanlar için aslında cevap oldukça basittir. Unfollowgram uygulamasına giriş yaparak kimin sizleri takipten çıkardığını görebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Unfollowgram uygulamasını hem masaüstü olarak kullanabilirken hem de mobil olarak kullanabilirsiniz. Fakat bu programı kullanmak için kesinlikle instagrama giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Programa giriş yaptıktan sonra instagrama ait olan kullanıcı adı ve parolanızı girmeniz gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra sol menüde takip etmeyenler, karşılıklı takip edenler, senin takip etmediklerin yer almaktadır. Bu menüden kolaylıkla seni kimin takip ettiğini ve kimin takip etmediğini kolaylıkla görebilir ve seni takip etmeyenleri sende takipten çıkabilir, hatta seni takip edip de senin etmediklerini ise kolaylıkla takip edebilirsin. Bu kolay kullanabilir program ile ara sıra bakarak takipçilerini kontrol edebilirsin. instagram takibi bırakanları görme programı sizin oldukça işinize yarayacak bir sistem olacaktır.

Bu programı kullanmak için herhangi bir şekilde indirmenize gerek yoktur. Bu uygulama da instagrama özel olup, kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yani instagram şifrenizi girmeniz size herhangi bir tehlike yaratmayacaktır. Resim odaklı olan instagram sosyal paylaşım sitesinde instagram takibi bırakanları görme yöntemini sizler ile paylaştık. Bu sistemi kullanarak profilinizi, takipçilerinizi kontrol altın da tutabilirsiniz. Takipçilerinizi arttırmak için ise takipçi satın alabilir ve bunu da bu program sayesin de gerçek takipçi mi yoksa bot mu olduğunu görme şansına sahip olabilirsiniz. Bu program aslında sizlere oldukça güzel bir fırsat sunmaktadır. Bunu sizler de kolaylıkla görebilecek ve kullanabileceksiniz. İnstagram kullanıcıları için hem mobil hem de masa üstü sistem ile bu programı kullanmanız mümkündür.

Bir cevap yazın