instagram takipçi hilesi

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Son yılların en popüler web platformları arasında olan instagram diğer sosyal paylaşım siteleri arasında eşsiz bir özelliğine sahip olunca beraberinde instagram takipçi hilesi gibi konuları da ön plana getirmektedir. İlk olarak fotoğraf paylaşımının yapıldığı instagram özellikle Facebook tarafından yüksek meblağlar ile satın alındıktan sonra adeta baştan tasarlanmış gibi oldu diyebiliriz. Fotoğraf paylaşımının yanına video paylaşımı da eklenince üyeleri tarafından çok sevilen instagram bu sefer ürün satışlarını da beraberinde getirmiş oldu.

Yukarıda bahsettiğimiz sosyal medya siteleri arasında Facebook, Twitter gibi platformlarda da elbette fotoğraf paylaşımı yapılabilmektedir. Twitter sadece fotoğraf ve metin kısmına yönelik ön planda olsa da Facebook daha çok kapsamlı bir sosyal medya sitesi diyebiliriz. İlk olarak karşımıza çıkan Facebook uzun yıllardır üstünlüğünü ve liderliğini koruduğu da bilmemiz gereken bilgiler arasındadır. Diğer sosyal medya sitelerinden farkı olan instagram’da fotoğraf paylaşımı daha da farklı bir boyut kazandırmış diyebiliriz. Bu sebeple fotoğraflarda beğeninin önemi yükseldikçe instagram takipçi hilesi gibi sorunlarda ortaya çıkmış oldu.

Benimde beğenilerim fazla olsun, paylaştığım her fotoğraf binlerce kişi tarafından beğenilsin istiyorsanız öncelikle instagram hesabınız yoksa hemen üye olarak bir hesaba sahip olmanız gerekir. Bu kapsamda olacağınız üyeliği diğer sosyal medya sitesi olan Facebook tarafındaki arkadaşlarınıza ulaşması için eşleştirme yapmalısınız. Bu eşleştirme otomatik olarak bir şekilde yapılacaktır. Bunun için özel bir yöntem kullanmanıza gerek yoktur. Facebook arkadaş listenizi bu sayede instagram hesabına aktarmış olacaksınız. Ortalama 500 kişilik bir arkada potansiyeliniz varsa bunu çok kolay bir şekilde resimlerinizi paylaşarak onların beğenisine sunabilirsiniz. 500 kişiden 200 kişi beğenmiş olsa sizin için ne kadar iyi bilinmez ancak bu durumu daha fazla rakamlara tekabül ettirmek için ise yapmanız gereken instagram takipçi hilesi konusuna bir el atmak olacaktır. Bir takım bilgileri okuduğunuzda kafanıza takılan acaba ben instagram hile olayına girdiğimde hesabımın şifresi 2. Kişilere ulaşır mı ya da hesabımı ele geçirirler gibi düşüncelere asla yer vermeyiniz. İnstagram gerekli olan tüm güvenlik tedbirlerini alacak kadar akıllı bir sisteme sahiptir. Bu sebeple hile uygulamalarını düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın