instagramda keşfete düşme

[Toplam:14    Ortalama:2.9/5]

instagram sosyal paylaşımların yüksek olduğu bir sayfa olduğundan kolaylıkla instagramda keşfete düşme olasılığınız yükselir. Emeksiz hiç bir şey olmadığı gibi, burda da emek vermeniz gerekecek. Ama öyle tonlarca yükün altına gireceğiniz türden değil. Sadece biraz özverili olmak yeterli olacaktır. Peki nasıl dediğinizi duyar gibi oluyorum.

Aslında bu o kadar da zor olmuyor. instagramda keşfete düşme, paylaşımda bulunurken biraz daha dikkatli olmanızı gerektiriyor. Öncelikle hangi amaçla yapacağınız önemli oluyor. Bunun önemini hafife almayın. Öncelikle doğru karar verin hangi kesime hitap edeceksiniz. Sizi kimler keşfette görüp takibe alacak. Önemli noktalara gelmeden önce kararınızı vermeniz gerekiyor. Karar verdiyseniz ve nasıl düşeceksiniz. Paylaşımlarda en önemlisi her zaman için paylaşmış olduğunuz fotoğraflar. Kalitesiyle ön plana çıkan fotoğrafların, esprili bir havası da varsa en mükemmeli bu olacaktır. instagramın keşfet bölümünde sizin takip ettiğiniz beğendiğiniz fotoğraflara videolara göre kişisel olarak beğenilerinize göre çıkmaktadır. Sizler nasıl fotoğraf ya da video beğenen insanların keşfet bölümünde çıkmak istediğine karar vermiştiniz. Verdiniz mi? Verdiyseniz, şimdi daha kolay önce takipçi kazanmalısınız demeyeceğim. Bunu ücretli yahut ücretsiz olarak yapabilirsiniz zaten. Ama artık instagram takipçi sayınıza bakmadan bunu zaten yapıyor. Önemli olan ayrıntılar. Doğru fotoğraflar, hashtag, kaliteli ve güzel sunulmuş hiç bir şey beğenilmemeyi hakketmiyordur bunu unutmayın. Takipçi sayınız arttıkça insanların sizleri görme oranları daha da yükselecektir bunu zaten biliyorsunuz fakat belirtmiş olduğumuz gibi bu artık o kadar da önemli bir ayrıntı degil. Sadece bilmeniz gerekiyor ki olsa çok daha iyi olur.

instagramda keşfete düşme, için görünürlüğünüzde herkese açık olması gerekiyor. Gizli olan bir profil keşfete zaten düşmez. Açık olduğundan emin olmalısınız. Keşfet ile ilgili açıklayıcı bir örnek verecek olursak, örnek olarak ben modayı takip ediyorum baktığım sayfalar beğendiğim sayfalar tamamen moda üzerine. Arkadaşımda moda ile ilgili bir fotoğraf yahut video beğendiyse bu benim keşfet sayfamda da çıkacaktır. Biz daha önce baktığımız için değil beğenebileceğimizi instagram düşündüğü içindir. Bu sebeple doğru adımları attıktan sonra keşfete kolayca düşeceksiniz.

Bir cevap yazın