instagramda komisyonlu satış

[Toplam:4    Ortalama:2/5]

instagramda fotoğraf ve video paylaşımı için çok tercih edilen bir sayfa olmasının yanı sıra, buradan para kazanmanın evinin geçimin de yahut kendi kişisel ihtiyaçlarınız için satış uygulaması olarak da kullanılabiliyor. instagramda komisyonlu satış yapmak istemez misiniz? Komisyon, aracılık yapan kişinin aldığı ücrete denir. Peki, bizler nasıl komisyonlu satışı gerçekleştiririz, kısaca belirtelim.

instagramda baktığımızda bugün ev hanımları başta olmak üzere ek olarak uğraşan diğer insanları ele aldığımız da evde yapılan pasta, yemek türleri, elle yapılan örgü işleri ya da makinadan da yapılmış olanları olabilir, organizasyon firmaları, ketring firmaları gibi daha birçok firma ya da kişiler instagram aracılığı ile ciddi satışlar elde etmekteler. Bu tür satışların yapıldığı sayfaları incelemek ile başlayabilirsiniz. İnsanların neleri sevebileceğine bakın. Neler hoşlarına gidebilir önceliğiniz bu olmalı. Yeni fikirleriniz de varsa instagramda komisyonlu satış doğru adımlarla değim yerinde ise kimse su dökemez. Takipçisinin iyi olduğu bir sayfaya bakın hatta sizlerin de takip ettiği bir sayfa olabilir. Satışa çıkaracağınız ürünleri bu sayfalar aracılığı ile reklam yaparak alacağınız tutarın bir paydasını vererek satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ya da aracı siz olabilirsiniz. Bir sayfa kurun, bir hesap oluşturun: iyi bir isim olmalı telaffuzu kolay ne çok uzun ne çok kısa olmalı sayfanın adı. Paylaşacağınız fotoğraflar kaliteli olmalı, takipçiler kazanabilmek için doğru hashtagler kullanmalısınız, doğru kullandığınız hashtag takipçileri getirecektir. Hashtagleri daha önce belirtmiş olduğumuz gibi çok fazla hashtag yapacağım diye alakasız şeyler paylaşılmamalı fotoğrafta yastık kılıfı varsa yastık kılıfı olarak yazın yatak olarak yazmayın ki doğru kişilere hitap edin ve sizi bir süre sonra takipten çıkarma durumları söz konusu olmasın.

Takipçilerin gelmesi demek bilinirliğinizi arttırıp satış oranınızı garantilemenize yardımcı olacaktır. Takip oranı yüksek olan sayfaları takip eden kişileri takip etmeye başlayabilirsiniz zaten birçok sayfada bunu yapıyor. instagramda komisyonlu satış için, sayfayı kurduktan sonra iyi çekilmiş kaliteli güzel ilgi görebilecek fotoğrafları paylaşıp yorum kısmına anlaştığınız firmanın linkini paylaşabilir böylelikle satışlarına yardımcı olup, komisyon sağlamış, kazancınızı çıkarmış olursunuz.

Bir cevap yazın