organik takipçi kasma

organik takipçi kasma

[Toplam:3    Ortalama:2/5]

instagram bilindiği üzere 2017 yılına girdiğimiz bu günlerde gündemin revaçta olan uygulamalarından birisidir. Neredeyse tüm akıllı cep telefonlarında instagram uygulaması kullanılmaktadır. İnsanların bu uygulamada neler yaptığını saymak istesek inanın buraya sığdıramayacağımız derecede çok şey vardır. Ancak temel olarak instagram’ın video ve fotoğraf paylaşım platformu olduğunu söyleyebiliriz. Geniş bir ticaret anlayışını da içinde barındıran bir sistemi de beraberinde getiren instagram aynı zamanda bu paylaşımlarda Sosyal Ağ pazarlama statüsünde de önemli rol oynamaktadır. Bu sebeple organik takipçi kasma insanların vazgeçilmezleri arasındadır.

Aylık olarak bakıldığında ki bu instagram tarafından doğrulanan bir haberdir ki; aylık 200 milyon kişi instagramı ziyaret etmektedir. Ülkemizde değil dünya genelinin rakamlarıdır bunlar. organik takipçi kasma yöntemi ile ticaret anlayışını sosyal ağ pazarlama üzerinden götürenler var. Siz eğer hala instagram ağı üzerinden pazarlama işine girmediyseniz çok geç kalmış sayılmazsınız. Yapmanız gerekenler aslında çok basittir. Üye değilseniz çok kısa sürede hatta saniyeler içinde üye olabilirsiniz. Üyelik kısmını aştıktan sonra izlemeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunları da aştıktan sonra değmeyin keyfinize!

Bireysel ya da kurumsal anlamda instagram hesabı açabilirsiniz. Fotoğraf görsellerinin paylaşılmasıyla sizde satış yaparak para kazanabilirsiniz. Mesela, toptancıdan aldığınız akıllı telefon kulaklıklarını güzel, kendi orijinal resimleriyle birlikte koymanız ve alt kısmına fiyatlandırmanız veya gerekli tüm detayları vermeniz durumunda örneğin, 5 bin kişilik bir platform üzerinden satılık kulaklıklar demeniz neticesinde bu 5 bin kişi içinden en az 10 kişi sipariş verse günü kurtarmış olursunuz. Bunun için bolca takipçiye ihtiyacınız vardır. Ancak son zamanlarda takipçi konusunu botlarla yaparak kendilerini kandıran insanlardan olmamanız gerekir. organik takipçi kasma denilen bir uygulama sayesinde gerçek, Türk, bayan ya da erkek takipçileri satın alabilirsiniz. Bedava yöntemleri de var ancak o kadar zamanınız olur mu orasını bilemeyiz.  Eğer bunun için yeterli derecede bütçeniz yoksa kendiniz uzun vadede takipçi kazanmayı başarabilirsiniz. Gerçek yaşantınızda nasıl insanlarla tanışıyorsanız instagram üzerinden de tanışarak kendinizi tanınır bir kişi olarak gösterebilirsiniz. Kısacası internette fenomen olmak bunun için yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın