Şifresiz Beğeni Hilesi

[Toplam:3    Ortalama:3/5]

instagram kişilerin günlük hayatlarında yaşadıklarını fotoğraflayarak diğer insanlarla paylaşma olanağı buldukları bir sosyal paylaşım sitesi. Genellikle insanlar ne kadar sosyal bir hayat yaşadıklarını diğer insanlara göstermek ihtiyacı duymakta ve bu paylaşımlarına karşılık almak istemektedir. Bu karşılık diğer insanların yapılan paylaşımları beğenmeleri ile gelir. instagram resimli paylaşımların yapıldığı bir platform ve bu platformda dikkat çekmek için beğeni sayısının çok olması gerekir. Bu nedenle birçok insan beğeni sayısını arttırmak için şifresiz beğeni hilesi yoluna başvurmaktadır.

Kişilerin instagramda beğeni alabilmesinde yaptıkları paylaşımların kalitesi önem taşır. İnsanlar kendilerine ilginç gelen sayfaları takibe alır. Bu nedenle üst sıralarda yer almak isteyenlerin yaptıkları paylaşımların diğer insanların dikkatini çekebilecek özellikler taşımasına özen göstermesi gerekir. instagramda yapılan paylaşımlar diğer kullanıcıların bilgilenmesini sağlayan paylaşımlar olduğunda daha çok ilgi görüyor bu nedenle alınan kurslara ait paylaşımalar özellikle takip ediliyor. Ayrıca gezip görülen yerlerde çekilen fotoğraflar da instagram kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Kullanıcıların dikkatini çeken bir diğer nokta da paylaşımların aldığı beğeni sayısı oluyor ve bu nedenle şifresiz beğeni hilesi çok rağbet görüyor.

instagramda ilgi çekip takip edilen biri olmak için öncelikle kişiler sayfalarına etkileyici sözlerle giriş yapmalı. Yaptıkları paylaşımlarda sürekli kendi fotoğraflarını ön plana çıkaranların popüler olma şansı olmaz. Günlük hayatlarını adım adım paylaşanlar da bir süre sonra takipçileri tarafından bırakılır. Sık paylaşımlar kendilerini takip eden insanların sayfalarına düştüğü için itici olmaktadır. instagram kişilerin kendilerini fotoğraflar aracılığı ile ifade etmelerini sağlayan bir ortamdır bu nedenle bir anlam ifade etmeyen paylaşımlar diğer kullanıcıların ilgisini çekmez. Kullanıcıların mutlaka bir tarzı olmalıdır ve paylaşımları da bu tarz çerçevesinde yoğunlaşmalıdır. Doğa fotoğrafı paylaşmayı amaçlayan bir instagram kullanıcısı buna uygun paylaşımlar yaptığında, doğaya ilgi duyan diğer kullanıcılar tarafından ilgi görüp takip edilmeye başlar. Bu nedenle birbirinden çok farklı konularda paylaşım yapanların kendilerine bir takipçi kitlesi edinmeleri zor olur. İnsanlar instagram üzerinde dikkat çekmek için şifresiz beğeni hilesi uygulamalarından da yararlanmaktadır ve bu uygulamaların beğeni sayısını ciddi oranda arttırdığı bir gerçektir.

Bir cevap yazın