takipçi nereden satın alınır

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

instagramda çok vakit harcıyorsunuz, bir çok kişinin profiline giriyorsunuz. Takipçileri hep 20 k gibi rakamlar. Fakat sizin çok az ve takipçi nereden satın alınır diyorsanız şuan da doğru makaledesiniz. Her birimizin mantığı baktığımızda ben takip edemem onu banane o beni takip etsin oluyor çoğunlukla ve bu doğrultuda mı hep azalıyor dersiniz. Çok doğru tam da bu noktada bu şekilde oluyor. Para parayı çeker yıllardır büyük annelerimizin söylediği bu degil mi? Şimdi torunlar da diyor ki takipçi de takipçiyi çeker.

Bir çoğumuz fotoğrafların altında yazılan yazılara denk geliyoruz takibe takip ya da kısalttıkları tb yazarlar. Bunları yazmak istemiyor ve takipçi nereden satın alınır diyoruz. Bununla ilgili bir çok uygulama ve platform bulunmaktadır. Hangisi güvenilir gerçekten karşılığı oluyor buna bakılmalı, yorumların bir çoğu sahte olabilir ama arada gerçek yorumcular da vardır ya da çevrende arkaadaşlarının kullandığı programlar, ya da bunun satışını yapan siteler de olabiliyor. Robot, yabancı, Türk, kadın, erkek takipçi gibi birçok kategorilerde de sunabiliyorlar sizlere tercih sizlerin tabi. Buralardan edinebilirsiniz. Öyle her gün bir kaç tane olsa yeter diyorsanız en az 7-8 saat arayla fotoğraf ya da video paylaşmalısınız. Öyle her dakika paylaşırsanız olan takipçilerinizden de onları bıktırıp, elinizdekilerden de olabilirsiniz. Belirli saat aralıklarla paylaşımda bulunabilir ve bir kaç tane paylaştıklarınıza göre doğru hashtagler ile takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

takipçi nereden satın alınır, diyorsanız yani ben ücret ödemek istiyorum. Bununla alakalı Türk, yabancı Allah ne verdiyse satın almak istiyorum diyorsanız. Doğru sayfayı bulduğunuzdan emin olarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Arada takibede alıcagınız insanlarda olsun. Banane ben takip etmem diye bizlerin yaptığı Türk mantığımızı her zaman kullanmayın. İnsanlar çok çabuk sürü psikolojisine girerler hepimizde bu böyledir misal: bir erkeğin profiline girdik takipçi sayısı kaç binlerde, kendisinin takip ettiğide 300 falan aa baksana papüler çocuk, şöyle bakınca inceleyince yakışıklı gibi de, e paylaştıkları da güzel ben takibe alim bunu mantık buyken takipçi sayınız az ise takip edilme oranı da azalabiliyor. O halde hemen ufak bir araştırmadan sonra takipçi satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın