takipçi yapma hilesi

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

takipçi yapma hilesi, sosyal medyanın en çok kullanılan hesabı instagramda şu sıralar en çok konusu geçen olay. Şu kişinin bir sürü takipçisi var ama Türk takipçi mi yabancı mı yoksa bot mu yani sahte hesaplar mı? Herkesin merak ettiği sorulardan biri olduğunu görmekteyiz. Bu konuyla alakalı çevremizde de bazen bizler de muhabbetini yapmaktayız. Anlaşılması çok zor bir konu değil bakıldığın da bir kişinin 20 k civarı takipçisi var ve paylaştıklarında hiç yorum gelmiyor. Bu olası bir ihtimal bile değil.

Paylaşımlarının yanı sıra bu kadar takipçi akabinde azda olsa mutlaka yorumları getirecektir. Bazı profillerde de yorum gelir gelmesine ama misal 30 yorum vardır. Ana yorumlar olarak 6 tane ama farklı aralıklarla ya da ard arda aynı yorum denk gelmiştir gönderen kişiler farklı olmasının yanı sıra yapılan büyüklü küçüklü yazıların benzerliği aynıdır. Fotoğraf ya da video paylaşımında bulundunuz. Fotoğrafın altına özgün olan iç sesinizden gelen yazıyı eklediniz. Sıra geldi hashtaglara, popüler olan birkaç tane hashtag seçtiniz ve paylaştınız. Beğeniler yabancılardan da gelebilir elbette. Türklerden de gelecektir ve hoşuna gittiyse profiliniz ya da kendisinin de takip edilmesini istiyorsa sizi takibe de alıcaktır. Arada sizin de takip etmeniz gerekebilir çok takipçi istiyorsanız. takipçi yapma hilesi, ücretli olarak satın almayı düşünüyorsunuz. Bunun için birçok sayfa, uygulama bulunmaktadır. Doğru olduğuna emin olduğunuz bir sayfadan satın alabilirsiniz. Seçenekler olarak yabancı takipçi, bot takipçi ve Türk takipçi olarak seçenekler bulunmaktadır.

Türk takipçi olarak satın aldıklarınız arasında bot takipçi çıkabiliyor. Bu açıdan satın aldığınız sayfanın mutlaka iletişime geçebileceğiniz bir numarası olması gerekiyor. Ardından o numarayı arayarak destek alabilirsiniz. takipçi yapma hilesinin olmasını istiyorsanız illegal yollardan değilde network yaparakta kazanabilirsiniz. İletişime geçin insanlarla bir ağ kurun. Toplulukların olduğu sayfalar da yorum yapmaktan çekinmeyin. Tabi takibe takip şeklinde değil cool olan konuşmanızla öne çıkın. Yaptığınız yorumlar da profilinizi merak edecek olan insanların oluşmasını sağlayın. Her zaman en faydalısı Network yapmak yani ağ kurmaktır.

Bir cevap yazın